Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

Rozmiar liter:

Wspólnie przygotowywaliśmy ozdoby, które można było kupić podczas trwającego w naszej szkole kiermaszu świątecznego. Pięknie przyozdobione tablice oraz okna wykonanymi przez naszych uczniów pracami plastycznymi przypominają codziennie o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Odbył się również konkurs na najdłuższy łańcuch. Dzieci podzielone na grupy 4 osobowe wykonywały w jak najszybszym czasie jak najdłuższy łańcuch. Po zmierzeniu długości łańcuchów zostały one połączone tworząc jeden łańcuch 80 metrowy. Został on zawieszony wewnątrz głównej świetlicy.

 

Nauczyciele świetlicy