Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej niż odnieść go po raz pierwszy.”

Margot Fonteyn

Trzeci rok z rzędu – UDAŁO SIĘ!!! 

Niestety hasło „do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej” już jest zajęte przez inną wspaniałą inicjatywę ludzi o ogromnej odwadze i wrażliwości na cudzą krzywdę. Nieustannie szukam hasła naszej szkolnej akcji. Póki co przedstawiam małe podsumowanie tegorocznej sprzedaży kartek.

Prawdą jest, że pomimo ogromu pracy, z delikatną nutą obaw i stresu możemy powiedzieć, że odnieśliśmy sukces.

Prawdą jest, że powtórzyć sukces jest trudniej niż za pierwszym razem.

Prawdą jest, że nie wyobrażamy sobie zaprzestania przygotowywania kartek świątecznych.

Prawdą jest, że w tym roku połączyliśmy siły - klasa 5b z klasą 2a.

Prawdą jest, że świetnie się przy tej akcji bawiliśmy, poznawaliśmy, bo bardzo nam zależało.

I oczywiście prawdą jest, że Nasza, podkreślam Nasza Szkolna Biblioteka wzbogaciła się o 160 książek:

Seria Czytam sobie – poziom 3 – Kto zamawiał koszmarną przygodę?, Pan Fortepianek, Nim przyjdą słonie, ŚwiĄty Mikołaj. Seria Macmillan Factual Readers: poziom 1-3, 13 różnych tytułów, a na deser coś z nowości : Kroniki Archeo. Sekret Wielkiego Mistrza, Nela i Tajemnice oceanu, Nela – 10 niesamowitych przygód, Magiczne drzewo: Berło, BFG.

Kochane dzieciaki - zapraszamy do biblioteki!

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję – DZIĘKUJEMY!

 

20171219 112137

Do zobaczenia w przyszłym roku – my będziemy na pewno jeszcze bardziej rozśpiewani, jeszcze bardziej radośniejsi, z jeszcze piękniejszymi kartkami no i starsi o rok.

Wesołych Świąt!!! I nie zapomnijcie wysłać kartek...