Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

Drodzy Rodzice, Grono Pedagogiczne, Dzieci!

Po raz czwarty pojawimy się na początku grudnia, a dokładnie 5 i 6 od godz. 16.30 podczas zebrań rodziców w holu głównym szkoły i będziemy sprzedawać kartki świąteczne, a zysk przeznaczymy na zakup książek do biblioteki. To już Tradycja. Przez trzy ostatnie lata nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o około 500 egz. książek (organizując po raz pierwszy tę akcję nie śniło się nam, że tworzymy historię ;o)). Przygotowania trwały od tygodni, wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Spotkaliśmy się pewnego listopadowego popołudnia, by przypomnieć sobie, ale i by uczyć nasze dzieciaki, że WARTO!

A co oznacza Więcej:

- każdego kolejnego roku wykonujemy więcej kartek,

- każdego kolejnego roku mamy więcej osób gotowych do pomocy,

- każdego kolejnego roku kupujemy więcej książek,

- każdego roku mamy więcej lat, doświadczenia oraz zapału ;)

Liczymy na Wasze szczodre serca. Najważniejszy jest dla nas fakt, że do tej pory nie zawiedliśmy się. Co roku przechodzimy samych siebie i nieskromnie napiszę „nasze kartki są najpiękniejsze w okolicy”. Sami zobaczcie. Czujecie już nadchodzącą MAGIĘ ŚWIĄT?

Serdecznie ZAPRASZAMY - 5 i 6 grudnia 2018 godz.  16:30 Hol główny SP nr 2 w Zalasewie

Uczniowie klas 3a i 6b z Wychowawcami i Rodzicami