Rozmiar liter:

Rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

W roku szkolnym 2021/2022 ze względu na wytyczne MEN i GIS uczniowie spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach według podanego harmonogramu

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas I, IV i oddziału przedszkolnego.

W uroczystym rozpoczęciu może uczestniczyć uczeń z jednym rodzicem (opiekunem) z zachowaniem reżimu sanitarnego – obowiązuje maseczka.

Prosimy przestrzegać wyznaczonych miejsc zbiórki – wejścia do szkoły i podanych godzin.

Uczniowie klas  V-VIII oczekują na wychowawcę na boisku szkolnym w wyznaczonym miejscu dla klasy.

 

Klasy I i oddział przedszkolny godzina 9.30 wejście A – sala gimnastyczna

Po rozpoczęciu spotkanie z wychowawcą w salach:

I a- Bielewicz Magdalena- sala 4

I b – Wojtczak Justyna- sala 3

I c – Garstka Magdalena- sala 1

Id- Majocha Beata- sala 2

Ie- Jabłońska Katarzyna- sala 5

Oddział przedszkolny – świetlica

 

 

Klasy IV godzina 11.00 wejście A – sala gimnastyczna

Po rozpoczęciu spotkanie z wychowawcą w salach:

IV a – Talarczyk Anna- sala 25

IV b – Laskowska Ewelina- sala 24

IV c – Waźbińska Anna- sala 22

IVd- Kiżło Anna- sala 30

IVe- Furmańska Marta- sala 29

IVf- Witecka- Włodarska Justyna- sala 23

 

 

Harmonogram spotkań z wychowawcą dla klas II i III.

Godzina 8.30 wejście B

II a – Szatkiewicz Kamila- sala 15

II b- Żygadło Edyta- sala 1

IIc- Jahns Faustyna- sala 2

IId- Frydrychowicz Marlena- sala 14

IIe- Retecka Alicja- sala 3.

Godzina 8.30 wejście B

IIIa- Kaczmarek Izabela- sala 13

IIIb- Malarowska Berger Bożena- sala 16

IIIc- Kruczyk Magdalena- sala 4

IIId- Źródelna Anna- sala 5

IIIe- Tylicka Katarzyna- sala 29.

 

 

Harmonogram spotkań z wychowawcą dla klas V i VI.

godzina 10.00 wejście E

Va – Czekanowicz Hanna- sala 30

V b- Bocheńska Magdalena- sala 29

Vc- Danielewicz- Plucińska Małgorzata- sala 24

Vd- Uschler Katarzyna- sala 25

godzina 10.00 wejście E

VIa – Grys-Matecka Romana- sala 13

VIb- Niedziela Ewa- sala 14

 

 

Harmonogram spotkań z wychowawcą dla klas VII i VIII.

godzina 9.00 wejście E.

VIIa – Borowska-Klimaszewska Patrycja- sala 17

VIIb- Sutuła Agnieszka – sala 6

VIIc- Kosmowska Agata- sala 20

VIId- Maćkowiak Karolina- sala 18

VII e- Czajkowska Katarzyna- sala 7

VIIf- Brzycka Magdalena- sala 19

VIIg- Grzesiak Paulina- sala 21

Godzina 9.00 wejście E.

VIIIa- Komicz Patrycja- sala 11

VIIIb- Korzycka Anna- sala 10

VIIIc- Szczepaniak Beata- sala 9

VIIId- Mikołajczak Monika- sala 8

VIIIe- Chrzanowska Emilia- sala 22.

 

 

8.30

9.00

9.30

10.00

11.00

Uwaga

II

VII

I

V

IV

 Uczniowie  klas  starszych 5-8- wchodzą do szkoły z wychowawcą z boiska szkolnego

III

VIII

Odział P.

VI

 Wejście B

Wejście E

Wejście A

Wejście E

Wejście A