Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

 

K1K2 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 „Kochany, kochany
Lecą z drzewa jak dawniej kasztany
Wprost pod stopy par roześmianych…”

Ubiegłoroczna zbiórka wypadła dość dobrze, czym byliśmy mile zaskoczeni. Po raz drugi Szkoła Podstawowa w Zalasewie włączyła się w akcję Kasztanobranie 2016.

Od 19 września do 17 października br. uczniowie z wielkim zaangażowaniem zbierali kasztany i dostarczali do szkoły. W akcji brały udział całe rodziny, dziadkowie, sąsiedzi i nauczyciele. Na szczególnie uznanie zasługuje rodzina Łażeńskich z klasy II. Zaplecze sali nr 6 zapełniało się każdego dnia. Zebrano 1300 kg kasztanów!!! Wynik przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Po zakończeniu zbiórki owoce zostały odebrane przez firmę Pharmeko, która skupuje i przerabia owoce kasztanowca dla firm farmaceutycznych. Powzięliśmy mocne postanowienie, że w przyszłym roku poprawimy ten rekord. To nie tylko świetna zabawa, ale i środki finansowe przeznaczone na pomoce dydaktyczne i nagrody konkursowe.

 

 Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i liczny udział.
Emilia Menzel