Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

Rozmiar liter:

30 stycznia reprezentacja naszej Szkoły wzięła udział w Gminnych Zawodach w Koszykówce Chłopców, które odbyły się w Swarzędzkim Centrum Sportu i Rekreacji. W zawodach wzięły udział 4 szkoły z terenu gminy. W wyniku sportowej rywalizacji nasi zawodnicy zdobyli 1 miejsce, pokonując Szkołę Podstawową nr 4 - 22:10, Szkołę Podstawowa nr 1 - 27:16 oraz Szkołę Podstawową z Kobylnicy 42:5.

Naszą Szkołę reprezentowali:
Kacper Kołek, Adam Wojciechowski, Marcin Wojciechowski, Leon Żerkowski, Łukasz Śmichurski, Alan Krzywicki, Max Wiśniewski, Filip Tkaczyk, Sebastian Zdankiewicz, Oskar Jackowski, Sergiusz Śliwa oraz Wiktor Staniszewski.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w półfinale powiatu.

20180130 131812

Anna Talarczyk