Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Franciszek Piechocki

Zastępcy:

 • Piotr Szajda
 • Kinga Żmudzka

Rada Samorządu Uczniowskiego:

 • Zuzanna Joks
 • Martyna Lendzion
 • Aleksandra Hołubicka
 • Wiktoria Sauer
 • Weronika Radel
 • Aleksandra Cybula
 • Wiktor Trojanek
 • Amelia Welenc
 • Anastazja Nowak

 

Herbatka była przepyszna! Rozmowa z panią dyrektor Beatą Hałas dostarczyła wielu emocji i ciekawych informacji o szkole! Kto zasłużył na takie wyróżnienie? Julia Wróbel z klasy 3, Suzan Hijazi z klasy 3, Natalia Janicka z klasy 3, Olivia Skrobich z klasy 4 oraz Julia Rudnicka z klasy 5 – zwyciężczynie konkursu na „Najciekawsze przebranie na powitanie wiosny”. Możecie im tylko zazdrościć i bardzo się starać uczestnicząc w następnych konkursach organizowanych przez samorząd uczniowski.

WP 20170427 10 47 22 Pro

Elwira Socha
opiekun SU

15 stycznia 2017 r. 25 Finał WOŚP

I w końcu nadszedł ten wyczekiwany, styczniowy, ale jakże gorący dzień! Przygotowywaliśmy się do niego od pewnego czasu. Podzieliliśmy się rolami i w zgranych ekipach ruszyliśmy na zbiórkę. Nie straszne nam było zimno i długi spacer. Ubraliśmy się ciepło, ale i tak najbardziej ogrzewała nas myśl, że pomagamy innym dzieciom, a być może ratujemy im życie. Razem daliśmy radę! Spotkaliśmy dużo życzliwych osób, które nagrodziliśmy czerwonymi serduszkami. Liczył się każdy grosz! Dobre serca zaowocowały bardzo dobrym wynikiem! Każdy z nas tuż po urodzeniu skorzystał już z urządzeń zakupionych przez Wielką Orkiestrę, teraz mogliśmy się za to odwdzięczyć. Razem z Orkiestrą będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej, bo WARTO POMAGAĆ!

WP 20170115 10 49 57 Pro

Zapraszamy do galerii

Aleksandra Cybula

To było wielkie święto samorządności w naszej szkole. 14 października jedenastu kandydatek i kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole wzięło udział w wyborach. Kandydaci musieli skutecznie przekonać do siebie i swojego programu licznie zgromadzonych w auli uczniów klas czwartych, piątych i szóstych, a także przedstawicieli klas trzecich. Należało wykazać się kreatywnością, nowymi pomysłami, chęcią do działania na rzecz społeczności szkolnej. Ostatecznie po burzliwej debacie i dyskusji, gradzie pytań wyborców przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Aleksander Nowacki – uczeń klasy 6. Do Rady Samorządu Uczniowskiego weszli: Martyna Krysiak, Anastazja Nowak, Fabian Stanisławski i Wiktor Marciniak. Wszyscy są uczniami klasy szóstej.

Trzymamy kciuki za udany rok!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

W miniony piątek w szkole, podczas długich przerw na piętrze odbyły się Andrzejki. Wróżyliśmy naszą przyszłość z atramentu. Można było się dowiedzieć, jaki w przyszłości będziemy mieć samochód, zawód, miejsce swojej życiowej podróży oraz imię męża/żony. Podczas wróżenia słuchaliśmy naszych ulubionych piosenek. Całą zabawę jak i wróżby zorganizował Samorząd Uczniowski.

Aleks Nowacki