Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

Dnia 14 czerwca 2017 roku odbył się w naszej szkole Maraton taneczny organizowany przez Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. W maratonie wzięli udział uczniowie klas I-III wraz z rodzicami. Zumbę poprowadziła dla nas Pani Dorotka, prawdziwy wulkan energii. Kolejny styl taneczny to hip-hop. Tutaj stawaliśmy się „ziomkami” dzięki dziewczynom z Centrum Kultury i Tańca Hajdasz. Ostatni styl taneczny poprowadziła dla nas Pani Magda, nauczycielka naszej szkoły. Pokazała nam kroki Disco Dance, które bez wątpienia każdy będzie mógł wykorzystać do dowolnego rodzaju muzyki.

Spotkanie pełne było radości, uśmiechu, wspaniałej muzyki, a przede wszystkim pozytywnej energii. Dziękujemy za wspólną zabawę i aktywnie spędzony czas.

SAM 4945m

Zapraszamy do galerii

Izabela Kowalczewska