Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

12 września 2017 r. uczniowie klasy IId wybrali się na wycieczkę do Castoramy. Dzieci w ramach akcji MAJSTERKOWO przygotowanej w centrum budowlanym uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych przeprowadzonych przez animatorów - pracowników tego marketu budowlanego.

„Majsterkowo” to zajęcia wspierające rozwój dzieci, rozwijające zdolności manualne, pobudzające ich wyobraźnię, podczas których mogą one odkryć pasję do majsterkowania i wykorzystać zdobytą wiedzę na co dzień. Nam zaproponowano zajęcia, w których dzieci, jako materiał twórczy, wykorzystywały drewno. W ten sposób mogły pogłębić i usystematyzować wiedzę o ochronie środowiska naturalnego oraz samodzielnie złożyć skrzynkę na skarby.

Zajęcia odbywały się w bardzo miłej i twórczej atmosferze. Dzieci otrzymały dyplomy, drobne upominki oraz wykonane własnoręcznie skrzyneczki.

20170912 112200

Zapraszamy do galerii

B. Majocha