Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

W dniu 15 grudnia 2017 roku uczniowie klas II d oraz III h wzięli udział w przedstawieniu „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Ten jeden z najbardziej znanych baletów na świecie wprowadził ich, poprzez fabułę i muzykę, w atmosferę przygotowania do tego jednego dnia w roku, tajemniczego święta Bożego Narodzenia. Balet ten to wiecznie żywa baśń przedstawiająca świat dziecięcych zabaw i marzeń. Magię widowiska podkreśla przepiękna muzyka, między innymi porywający „Walc Kwiatów” i „Taniec żołnierzyków”, a także wyjątkowa bajkowa scenografia.

„Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego to uniwersalna opowieść, której chętnie przyglądają się dzieci i dorośli. Ilość wrażeń i emocji, których dostarcza jest ogromnym przeżyciem. Tego nie da się opisać słowami, tego po prostu trzeba doświadczyć.

1 zdjcie

Zapraszamy do galerii

Beata Majocha