Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

Rozmiar liter:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zalasewa i Szkoła Podstawowa w Zalasewie zorganizowały konkurs pt. „Lampion dla seniora”. Uczniowie klas IV, V i VI na lekcjach plastyki zapoznali się z celem i regulaminem konkursu. Pod okiem prowadzącego wykonywali lampiony ze zwykłego słoika. Mała, kolorowa rzecz, a cieszy. Jest miłym akcentem na stole i w ogrodzie. Dzieci z naszej szkoły potrafią samodzielnie wyczarować ciekawe dekoracje.

Na Festynie Pokoleń dnia 22 kwietnia 2017r. seniorzy i Burmistrz Swarzędza, pan Marian Szkudlarek, dokonali oceny prac konkursowych.

Wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce - Kinga Żmudzka kl. 6
  • II miejsce - Leonard Żerkowski kl. 5
  • III miejsce - Dawid Ciborowski kl. 6

  • Wyróżnienie - Marta Sloderbach kl. 5

Seniorzy, zachwyceni inwencją młodego pokolenia, wrócili z lampionami do domów.

Autorom wszystkich lampionów gratulujemy ciekawych pomysłów i zachęcamy do sprawiania najbliższym równie miłych niespodzianek. Dodatkowo serdecznie podziękowanie dla pani Marzeny Bryk, prezesa zarządu Stowarzyszenia na Recz Rozwoju Zalasewa, za aktywne kierowanie konkursem.

Lampiony

Emilia Menzel