Wspieraj Nas razem z faniMani

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Zebrane środki przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla SP Zalasewo, zakup sprzętu sportowego oraz rozwijanie Pasji Dzieci.

Rozmiar liter:

Drugi tydzień czerwca w naszej szkole dla matematyki był bardzo pracowity.

W czwartek, 8 czerwca br. troje uczniów naszej szkoły: Aleksandra Cybula, Jakub Patyk i Oskar Prusinowski wzięło udział w VIII Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas szóstych w Szkole Podstawowej nr 4 w Swarzędzu. Konkurs, który składał się z etapu indywidualnego i zespołowego, zakończył się ogromnym sukcesem naszych uczniów. W rywalizacji zespołowej reprezentacja Szkoły Podstawowej w Zalasewie zajęła III miejsce, natomiast w konkurencji indywidualnej miejsce I zajął Oskar Prusinowski, a III Jakub Patyk.mat1Natomiast w dniach 8 i 9 czerwca br., uczniowie naszej szkoły rywalizowali o tytuł „Mistrza Matematyki” klas czwartych, piątych i szóstych. Walka była bardzo wyrównana, jednakże ostatecznie Mistrzami Matematyki zostali: Jakub Kotecki (klasa 4), Julia Radzimska (klasa 5) i  Jakub Patyk (klasa 6).mat2

Jury przyznało również nagrody za drugie i trzecie miejsce.

Klasy czwarte:

  • II miejsce - Paweł Majka
  • III miejsce - Marcin Andrzejewski

Klasy piąte:

  • II miejsce - Maja Grochocińska
  • III miejsce - Marcin Wojciechowski

Klasy szóste:

  • II miejsce - Oskar Prusinowski
  • III miejsce - Franciszek Piechocki

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Katarzyna Król
Karolina Maćkowiak