Halo, tu poezja- konkurs recytatorski
20 maja odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III pt: „Halo, tu poezja”, poświęcony twórczości Danuty Wawiłow. W wydarzeniu wzięło udział 13 uczestników, którzy z dużym zaangażowaniem i wrażliwością zaprezentowali swoje interpretacje utworów. Jury miało niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców. Wyniki konkursu:I miejsce: Melisa z klasy 3d za recytację wiersza „Szybko”II miejsce ex aequo: Amelia z […]
Halo, tu poezja- konkurs recytatorski Dowiedz się więcej »









