GRONO PEDAGOGICZNE
2022/2023
Nauczyciel  Przedmiot  Kontakt
Magdalena Bajer
  • wychowanie fizyczne
mbajer@spzalasewo.pl
Sylwia Balcer
  •  język niemiecki
sbalcer@spzalasewo.pl
Monika Berestecka
  • logopedia
mberestecka@spzalasewo.pl
Magdalena Bielewicz
  • edukacja wczesnoszkolna
  • świetlica
mbielewicz@spzalasewo.pl
Patrycja Borowska – Klimaszewska
  • muzyka
pklimaszewska@spzalasewo.pl
Lidia Buchholz 
  • biblioteka
lbuchholz@spzalasewo.pl
Katarzyna Burkowska
  • nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
kburkowska@spzalasewo.pl
Grzegorz Buzalski
  • język polski
gbuzalski@spzalasewo.pl
Emilia Chrzanowska 
  • język polski
echrzanowska@spzalasewo.pl
Katarzyna Czajkowska
  • wychowanie fizyczne
kczajkowska@spzalasewo.pl
Małgorzata Danielewicz-Plucińska
  • plastyka
mdanielewicz-plucinska@spzalasewo.pl
Magdalena Dedio
  • wychowanie fizyczne
mdedio@spzalasewo.pl
Damian Dobrodziej
  • wiedza o społeczeństwie
  • język polski
  • technika
ddobrodziej@spzalasewo.pl
Marlena Frydrychowicz
  • edukacja wczesnoszkolna
mfrydrychowicz@spzalasewo.pl
Marta Furmańska
  • chemia
  • informatyka
mfurmanska@spzalasewo.pl
Agnieszka Leitgeber-Graczyk
  • religia
agraczyk@spzalasewo.pl
Romana Grys – Matecka

  • geografia
rgrysmatecka@spzalasewo.pl
Paulina Grzesiak
  • język polski
 pgrzesiak@spzalasewo.pl
Monika Hajduk
  • nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mhajduk@spzalasewo.pl
Beata Hałas
  • język angielski
bhalas@spzalasewo.pl
Ewa Idziak
  • język polski
eidziak@spzalasewo.pl
Katarzyna Jabłońska
  • edukacja wczesnoszkolna
  • logopeda
kjablonska@spzalasewo.pl
Faustyna Jahns
  •  edukacja wczesnoszkolna
  • świetlica
fjahns@spzalasewo.pl
Monika Jaroni – Uliczna
  • nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mjaroniuliczna@spzalasewo.pl
Izabela Kaczmarek
  • biblioteka
  • świetlica
ikaczmarek@spzalasewo.pl
Maria Kaczmarek
  • matematyka
mkaczmarek@spzalasewo.pl
Anna Kaliszan
  • świetlica
akaliszan@spzalasewo.pl
Izabela Kiełbasa
  •  świetlica
ikielbasa@spzalasewo.pl
Anna Kiżło
  • język polski
akizlo@spzalasewo.pl
Łukasz Klara
  • język angielski
lklara@spzalasewo.pl
Maciej Kobyliński
  • wychowanie fizyczne
mkobylinski@spzalasewo.pl
Monika Kołosowska-Lorenc
  • terapia pedagogiczna
mkolosowska@spzalasewo.pl
Anna Korzycka
  • matematyka
 akorzycka@spzalasewo.pl
Agata Kosmowska
  • historia
  • wiedza o społeczeństwie
 akosmowska@spzalasewo.pl
Magdalena Kruczyk
  • edukacja wczesnoszkolna
  • świetlica
mkruczyk@spzalasewo.pl
Wanda Krupska – Buchwald
  • matematyka
bbuchwald@spzalasewo.pl
Bożena Kubacka
  •  religia
bkubacka@spzalasewo.pl
Katarzyna Kubik
  •  informatyka
  • technika
kkubik@spzalasewo.pl
Kinga Kujawa
  • świetlica
kkujawa@spzalasewo.pl
Daria Lament
  • język angielski
 dlament@spzalasewo.pl
Ewelina Laskowska
  • język angielski
elaskowska@spzalasewo.pl
Karolina Maćkowiak
  • matematyka
kmackowiak@spzalasewo.pl
ks Piotr Majchrzak
  • religia
ksmmajchrzak@spzalasewo.pl
Bożena Malarowska – Berger
  • edukacja wczesnoszkolna
  • świetlica
 bberger@spzalasewo.pl
Karolina Marcinkowska
  •  świetlica
kmarcinkowska@spzalasewo.pl
Karolina Mazurek
  • język angielski
kmazurek@spzalasewo.pl
Weronika Michalska
  • edukacja wczesnoszkolna
  • język polski
wpietrzak@spzalasewo.pl
Stanisław Michalski
  • wychowanie fizyczne
smichalski@spzalasewo.pl
Monika Mikołajczak
  • informatyka
  • matematyka
mmikolajczak@spzalasewo.pl
Joanna Napierała
  • świetlica
 jnapierałjnapierala@spzalasewo.pl
Katarzyna Nowak
  • religia
  • etyka
knowak@spzalasewo.pl
Edyta Peter
  • fizyka
epeter@spzalasewo.pl
Izabela Pietras – Olszewska
  • pedagog
ipietrasolszewska@spzalasewo.pl
Hanna Pietruczanis-Zarembska
  • biblioteka
hpietruczanis@spzalasewo.pl
Alicja Retecka
  • edukacja wczesnoszkolna
  • świetlica
aretecka@spzalasewo.pl
Andrzej Rothe
  • fizyka
arothe@spzalasewo.pl
Maciej Rybicki
  • wychowanie fizyczne
  • informatyka
mrybicki@spzalasewo.pl
Mikołaj Sławiński
  • nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mslawinski@spzalasewo.pl
Izabela Starosta-Byczyńska
  • doradztwo zawodowe
istarostabyczynska@spzalasewo.pl
Natalia Stasik-Plucińska
  • edukacja wczesnoszkolna
  • logopedia
nstasikplucinska@spzalasewo.pl
Rafał Strzyżewski
  • religia
  • historia
rstrzyzewski@spzalasewo.pl
Agnieszka Sutuła
  •  biologia
asutula@spzalasewo.pl
Kamila Szatkiewicz
  • edukacja wczesnoszkolna
kszatkiewicz@spzalasewo.pl
Grzegorz Szymanek
  • wychowanie fizyczne
  • edukacja dla bezpieczeństwa
gszymanek@spzalasewo.pl
Magdalena Tatarynowicz
  • nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mtatarynowicz@spzalasewo.pl
Katarzyna Tylicka
  • edukacja wczesnoszkolna
  • świetlica
ktylicka@spzalasewo.pl
Ewelina Urbanek-Kaftan
  • historia
  • wychowanie do życia w rodzinie
eurbanekkaftan@spzalasewo.pl
Katarzyna Uschler
  • język polski
kuschler@spzalasewo.pl
Justyna Witecka – Włodarska
  • matematyka
  • informatyka
jwiteckawlodarska@spzalasewo.pl
Wiesława Wypychowska
  • wychowanie do życia
    w rodzinie
  • geografia
wwypychowska@spzalasewo.pl
Małgorzata Zawilska
  • informatyka
mzawilska@spzalasewo.pl
Edyta Żygadło
  • edukacja wczesnoszkolna
ezygadlo@spzalasewo.pl
Anna Źródelna
  • edukacja wczesnoszkolna
  • świetlica
azrodelna@spzalasewo.pl