Szukaj

„Biegaj z Opel Szpot”

Opel SzpotChcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz sympatyków Szkoły Podstawowej w Zalasewie do wzięcia udziału w kolejnym już biegu dziesiątej edycji „Biegaj z Opel Szpot”, który odbędzie się 2 kwietnia (sobota) nad poznańską Maltą.
Biuro zlokalizowane przy mecie toru regatowego Malta, czyli obok hangarów, czynne będzie od godziny 9:30, a start, także spod hangarów, nastąpi o godzinie 11:00. Dystans do pokonania – to jedno okrążenie wokół Jeziora Maltańskiego, czyli około 5,3 km.
W ramach ,,Biegaj z Opel Szpot’’ prowadzony jest ranking szkół. Zasady punktacji są następujące: uczeń szkoły zdobywa w każdym biegu 2 pkt. do rankingu, a osoba towarzysząca (rodzic, rodzeństwo, nauczyciel, znajomi) 1 pkt. za udział w każdym z 9 biegów. Podczas zapisów podajemy szkołę, dla której startujemy. Tradycyjnie trzy najlepsze w rankingu szkoły otrzymają po zakończeniu wszystkich edycji czeki na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 6 000 złotych. Biegi odbywają się przez 9 kolejnych miesięcy, w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

Osobom, które uczestniczyły w poprzednich zawodach, serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne edycje.

Maciej Kobyliński
Katarzyna Golda-Wojtkowiak