Szukaj

Dziękujemy Radzie Rodziców

Nauczyciele języka angielskiego bardzo dziękują Radzie Rodziców za zakupione materiały dla klas 1 – 2, m.in. flashcards, wordcards i pacynki Tygrysa.
Otrzymaliśmy również chustę KLANZA.
Dzięki materiałom nasze lekcje są ciekawe, kolorowe i bardziej efektowne.

rr8

  rr5

Czym byłaby pracownia matematyczna bez przyborów geometrycznych w zasięgu ręki? Wchodzisz i już wiesz, gdzie jesteś. Ale kto mógłby pomarzyć, by ułamków uczyć się, dzieląc pizzę na kawałki? Dzięki magnetycznym pizzom nauka ułamków zapowiada się całkiem “smacznie”! Kolorowe bryły oraz siatki, z których można zbudować trójwymiarowe formy, zachęcają do nauki geometrii przestrzennej. Dzięki pomocy Rady Rodziców nauka matematyki nie jest już taka szara.
Dziękujemy.

Nauczyciele matematyki

rr2

rr4 

rr1

rr3

Sprzęt grający ufundowany przez Radę Rodziców.
Jest to nieoceniona pomoc przy prowadzeniu zajęć muzyczno – tanecznych oraz przy organizacji imprez sportowych, wymagających głośnika i mikrofonu, który usprawnia kontakt
z publicznością.

rr9

 rr10

 

Oto nasz kącik naukowy przeznaczony dla uczniów II etapu nauczania. Dzięki wsparciu ze strony Rady Rodziców cały regał wypełniliśmy słownikami: ortograficznymi, wyrazów obcych, frazeologicznymi i synonimów.
Choć niektórym trudno w to uwierzyć (zwłaszcza wielbicielom Internetu), dzieci nadal korzystają z papierowej wersji opracowań językowych.
Dziękujemy 🙂

Nauczyciele bibliotekarze

rr16

 rr17

Wychowawcy klas I serdecznie dziękują Radzie Rodziców za kupno pomocy dydaktycznych: zegarów, globusów, mapy świata i Polski oraz chusty Klanzy.
Otrzymane pomoce będą wykorzystywane podczas codziennej pracy i zabawy z dziećmi.

rr11

rr15

rr14

rr13

rr12