Szukaj

Ergometr dla wszystkich

Dnia 27.11. 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 35 w Poznaniu odbyły się zawody na ergometrze wioślarskim. Naszą szkołę reprezentowało jedenastu uczniów: Martyna Budrewicz, Maksymilian Lach, Wiktor Marciniak, Wiktoria Michalik, Maja Mielczak, Julia Modzelewicz, Wiktoria Nowak, Piotr Szajda Sergiusz Śliwa, Marta Wojciechowska, Mateusz Zieliński. Do finału zakwalifikowali się w kategorii dziewcząt klas 5: Maja Mielczak, zajmując 8 miejsce oraz Marta Wojciechowska, która była 6, a w kategorii chłopców klas 5: Sergiusz Śliwa, zajmując 7 miejsce i Piotr Szajda, który zajął zaszczytne pierwsze miejsce. Ostatecznie, nasza szkoła w klasyfikacji drużynowej zajęła doskonałe IV miejsce wśród 14 startujących w zawodach szkół podstawowych. Małym sukcesem może pochwalić się również opiekun naszej reprezentacji, pan Maciej Kobyliński, który zajął pierwsze miejsce w rywalizacji nauczycieli.