Szukaj

Festyn „Mały Mistrz”

Dnia 03.12.2015 r. w naszej szkole odbył się festyn promocyjny programu Mały Mistrz. Rozpoczęliśmy od uroczystego otwarcia imprezy przez Panią Dyrektor, Beatę Hałas, Pana Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz, Mariana Szkudlarka oraz Prezesa Wielkopolskiego Szkolnego Związku Sportowego, Zdzisława Urbańczyka.

Na wszystkich uczestników czekały niezwykłe atrakcje. Podziwialiśmy akrobatyczne popisy z piłką Mistrza Świata we Freestyle Football, Piotra Skóry oraz półfinalisty programu Mam Talent, Mieszka Włodarczyka, który jest uznawany za najwszechstronniejszego freestylera koszykarskiego na świecie. Po zapierających dech w piersiach występach zaproszonych gości przyszedł czas na popisy naszych małych mistrzów. Rywalizowali oni w wyścigach rzędów. Podczas kolejnych konkurencji musieli wykazać się szybkością, zwinnością, a także kreatywnym myśleniem.
Ostatecznie po dziesięciu konkurencjach zakończyliśmy rywalizację, w której wszyscy byli zwycięzcami. Ostatnią częścią programu był fantastyczny pokaz iluzjonisty, którego sztuczki wprawiły wszystkich uczestników w zachwyt.

W festynie brali udział uczniowie z SP nr 20 w Poznaniu, SP nr 5 w Swarzędzu, SP w Kleszczewie oraz SP w Zalasewie. Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas.

malymistrz04

Nauczyciele wychowania fizycznego