Szukaj

Akcja “Świąteczne kartki”

kartki04Pewnego razu zrodził się Pomysł. Ale czym byłby Pomysł bez Zaangażowania? Tylko małym, kolejnym, cichutko siedzącym pomysłem. Na całe szczęście Pomysł został zaakceptowany przez Panią Wychowawczynię i Dzieci z klasy 3b, a całą akcję wsparli ich Rodzice. Kiedy ruszyła machina zwana Realizacją, w pewne piątkowe popołudnie, dzięki ciężkiej i mozolnej pracy powstało ponad TRZYSTA sztuk KARTEK ŚWIĄTECZNYCH. Poza tym były obecne Ciasteczka i Kawa, zaproszone przez Panią Kasię, przyszła również miła Atmosfera, przyprowadziła ze sobą Radość i Zabawę. Na sam koniec piątkowego spotkania wpadły Duma i Zachwyt. Podczas Drzwi Otwartych, które odbyły się w naszej szkole w dniach 17 i 18 listopada, odbyła się sprzedaż. Zachwyt przeszedł samego siebie, panoszył się przy stoliku przez dwa dni, a na końcu stwierdził, że to jego zasługa, że wszystkie kartki zostały sprzedane. Pomysł, Zaangażowanie, Radość i Zabawa popatrzyli na siebie z lekkim uśmiechem. Przecież wszyscy wiedzą, że to dzieło ich wspólnej pracy.

Zapytacie, po co to wszystko? Ano, jak zawsze przy takich akcjach, Cel był, jest i będzie szczytny. Zebrane fundusze ze sprzedaży KARTEK zostaną przeznaczone na zakup książek do Szkolnej Biblioteki. Z pewnością o tym jeszcze przeczytacie.

A Wam, kochane Dzieci i Rodzice, dziękujemy za wsparcie akcji, za to, że nie byliście, że nie jesteście obojętni. Liczę na Wasze dalsze wsparcie i zaangażowanie w innych akcjach.
12 grudnia Jarmark Świąteczny – będą jeszcze kartki, rękodzieło i wszystko, co najlepsze.

Szczególne podziękowania dla wychowawczyni klasy 3b, Pani Kasi Goldy-Wojtkowiak, dla Wojtka z klasy 1c, Oli z 2e, Ali z Przedszkola „Zaczarowana Podkowa”, Ali z Przedszkola „Zielona Półnutka”, Laury W. i Weroniki M. za POMOC.

Dziękuję, że POMOGLIŚCIE NAM POMAGAĆ!!!

Aneta Radel