Szukaj

“Mój zawód, moja przyszłość”

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że kontynuowana jest I edycja projektu „Mój zawód , moja przyszłość”. Przewidziana została organizacja wyjazdów na UAM, do poszczególnych zakładów pracy oraz indywidualne doradztwo zawodowe dla uczniów, które będzie odbywać się w szkole (uczniowie klas VIII).

Zakłady pracy, które odwiedzane są przez naszych uczniów, to między innymi: Fabryka Armatur, Utal, Volkswagen, Twining, Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Jarosława Dąbrowskiego w Kruszewni, Zakład Mechaniki Maszyn METEX, IPS TABOR, Solaris, SKF, Imperial Logistics.

Dodatkowo dla klas VII przewidziane są lekcje ze studentami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz warsztaty w Zespole Szkół nr 1 oraz Zespole Szkół nr 2 (II semestr roku szkolnego 2018/2019). Zajęcia warsztatowe, będą odbywać się w odpowiednio wyposażonych pracowniach technicznych, w formie: prelekcji, pokazów i zajęć praktycznych. Uczestnikami warsztatów będą tylko zakwalifikowani uczestnicy Projektu.

O wszystkich szczegółach dotyczących rekrutacji, poszczególnych wyjazdów do zakładów pracy, indywidualnych konsultacji, będą Państwo na bieżąco informowani przez e – dziennik .

Z poważaniem,

Anna Kaliszan
koordynator doradztwa zawodowego
pedagog szkolny