Szukaj

“Śremsong 2017”

„MELODY TEAM” za Szkoły Podstawowej w Zalasewie laureatem nagrody głównej – XXVI Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Religijnej ,,Śremsong’2017’’!

Nasz istniejący zaledwie dwa lata chór, okazał się bezkonkurencyjny w jednej z najliczniej obsadzonych kategorii wiekowych ,,szkół podstawowych’’. Na śremskiej estradzie ,,MELODY TEAM’’ brawurowo wykonali ,,Przed śmiertelnymi na sianku leżysz”’’. Jury w składzie: dr Zbigniew Małkowicz, Jagoda Kramm i Sławomir Olgierd Kramm po wysłuchaniu 121 prezentacji przyznało 66 wyróżnień. Wyróżnienia otrzymały solistki naszej szkoły – Julia Modzelewicz i Anastazja Nowak oraz nasz chór. Do koncertu galowego jury nominowało 26 wykonawców. To ogromny zaszczyt, że chór naszej szkoły mógł wziąć udział w koncercie. W imieniu dzieci dziękuję za pomoc, wsparcie i serce.

Niebawem Statuetka Śremsongu zajmie honorowe miejsce w szkole. Jesteśmy z niej wszyscy bardzo dumni i wierzymy, że będzie ona dobrym duchem przynoszącym uczniom naszej szkoły tytuły na konkursach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich.

20170516 154034

Patrycja Borowska – Klimaszewska