Szukaj

Sukces naszych młodych wioślarzy

Dnia 25.11.2016 w Szkole Podstawowej nr 35 w Poznaniu odbyła się dziewiąta edycja zawodów na ergometrze wioślarskim.

DSCN4532

W rywalizacji wzięło udział 15 szkół podstawowych, co dało prawie 200 startujących uczniów. Z naszej szkoły do finałowej ósemki awansowała Marta Wojciechowska, zajmując ostatecznie 7 miejsce, wśród chłopców 4 miejsce zajął Sergiusz Śliwa, a Piotr Szajda – podobnie jak w zeszłym roku – zwyciężył w swojej kategorii wiekowej. Ostatecznie zajęliśmy doskonałe 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Swoim sukcesem może pochwalić się również opiekun grupy, pan Maciej Kobyliński, który zwyciężył w rywalizacji nauczycieli wychowania fizycznego.