Szukaj

Sukces naszych wioślarzy!

Dnia 22.11.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 35 w Poznaniu odbyła się XI edycja zawodów na ergometrze wioślarskim z cyklu ,,Ergometr dla wszystkich”. W rywalizacji wzięło udział 12 szkół podstawowych z Poznania i okolic, łącznie ponad 150 uczniów. Zawodnicy z naszej szkoły osiągnęli znakomite wyniki. Do finałowej ósemki wśród dziewcząt klas siódmych awansowała Oliwia Szewczyk, zdobywając ostatecznie drugie miejsce. W kategorii chłopców drugie miejsce zajął Kamil Bartel. Sportowcy z klas ósmych również mogli pochwalić się wysokimi notami. Martyna Malinowska zakończyła zawody uzyskując drugie miejsce, wśród chłopców Sergiusz Śliwa zajął trzecie, Piotr Szajda drugie miejsce. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie ostatecznie wywalczyli I miejsce w klasyfikacji drużynowej, tym samym broniąc tytuł z ubiegłego roku.