Szukaj

Telewizyjna zabawa

Marzyłeś o tym, by wystąpić przed szerszą publicznością? Chciałeś prezentować prognozę pogody albo przeprowadzić sondę wśród ludzi? A może pragnąłeś pokazać innym swój talent?

My wyszliśmy Ci naprzeciw. W dniu 5 kwietnia 2016r. w naszej szkole gościliśmy Teatr Show, który dla uczniów klas czwartych i piątych przygotował niezwykły pokaz. Na chwilę mogli się oni przenieść w magiczny świat telewizji – stworzyć własny program informacyjny z prognozą pogody i blok reklamowy.

Kilkoro uczniów odważnie wkroczyło na scenę, by w świetle reflektorów, z mikrofonem w dłoni i przed kamerą przedstawić najważniejsze informacje dnia, przeprowadzić wywiad ze znanym piosenkarzem. Inni dzielnie weszli między widownię i zdobywali odpowiedzi na różne pytania. Byli też i tacy, którzy próbowali swoich sił w antyreklamie. Mieli zniechęcić do zakupu przedmiotów codziennego użytku – butów, czapki czy szczotki.

Był też czas, by przed kamerą opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, zaprezentować kolegom i koleżankom niezwykłe umiejętności.

5 kwietnia 2016r. w naszej szkole był wspaniałym dniem – bez zeszytów i podręczników – ale obfitującym w nowe doświadczenia, dostarczającym niebywałych emocji. Bo czy może być coś piękniejszego niż roześmiani uczniowie kroczący korytarzami szkoły, zadziwieni własnymi umiejętnościami?