Szukaj

Wizyta w schronisku

Szanowni Państwo.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzakom. Podsumowaniem wielkiej zbiórki szkolnego wolontariatu, były zajęcia edukacyjne w schronisku w Skałowie. Wszystkie poruszane zagadnienia były związane z działalnością schroniska, bezdomnością wśród zwierząt oraz różnymi zachowaniami psów i kotów. Uczniowie mieli możliwość odbycia krótkiego „szkolenia”, na którym dowiedzieli się jak zachować się/jaką przyjąć postawę, kiedy jesteśmy atakowani przez psa.

Informujemy również, że zbiórka karmy i potrzebnych akcesoriów nadal trwa!

Można również dostarczyć gazety (czarno – białe) bądź ręczniki .

W ramach zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zróbmy naszym czworonożnym przyjaciołom prezent – PRZYŁĄCZ SIĘ DO ZBIÓRKI 

UWAGA!

Zachęcamy również do działalności wolontariackiej. W ramach wolnego czasu, spędzonego z rodziną, zachęcamy do odwiedzin schroniska w Skałowie oraz pracy w formie wolontariuszy! Po wcześniejszym zatelefonowaniu do schroniska, możecie Państwo umówić się na wizytę oraz pomóc, np. przy wyprowadzaniu psów. Zachęcamy!

Szanowni Państwo, w imieniu opiekunów szkolnego wolontariatu , dziękujemy za dotychczasowe, wielkie zaangażowanie !!!

*Jeżeli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zbiórki , zachęcamy do kontaktu przez e – dziennik z koordynatorami Szkolnego Wolontariatu.

46482427 467465937112143 4851025733876711424 n

Anna Kaliszan,
Paulina Jaśkowiak