Szukaj

WOŚP

Szanowni Rodzice.
Ruszają przygotowania do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Uczniowie mogą zgłaszać się do świetlicy głównej (dolna) po kwestionariusze do wypełnienia.
Uwaga: są dwa rodzaje kwestionariuszy :

  • dla wolontariuszy głównych (dotyczy wyłącznie Wolontariuszy kwestujących z identyfikatorem) – pobierz
    dla wolontariuszy towarzyszących (kwestują bez puszki – w towarzystwie wolontariusza głównego) – pobierz

Na jednego Wolontariusza głównego przypada maksymalnie dwóch Wolontariuszy towarzyszących (uczniowie muszą ustalić między sobą z kim chcą kwestować).

*Ankiety mogą Państwo również samodzielnie dosłać na adres ośrodka kultury : biuro@ok-swarzedz.pl  – ankiety dostępne na stronie internetowej szkoły.

**Istnieje możliwość rejestracji Wolontariusza przez stronę (MOGĄ TO PAŃSTWO ZROBIĆ WE WŁSANYM ZAKRESIE) https://iwolontariusz.wosp.org.pl za pomocą wirtualnego TOKEN-a, otrzymanego ze Swarzędzkiego Sztabu WOŚP. W celu otrzymania TOKEN-a PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SZTABEM – POPRZEZ OŚRODEK KULTURY W SWARZĘDZU.

***  Do ankiety głównej należy dołączyć zdjęcie Wolontariusza w wersji cyfrowej opisane
w nazwie pliku imieniem i nazwiskiem Wolontariusza (e-mail lub pendrive). Zdjęcia nie mogą być mniejsze niż 600x800px, bez nakryć głowy i okularów przeciwsłonecznych.

UWAGA :
Uczniowie, którzy pobierają ankiety ze szkoły (załatwiają kwestie organizacyjne za pośrednictwem szkoły – nie dotyczy osób , które samodzielnie wysyłają maila do ośrodka bądź samodzielnie rejestrują wolontariusza przez stronę),  przynoszą wypełnione ankiety do świetlicy głównej w terminie do 29.11.2021!

WAŻNE: Ze względu na sytuację epidemiologiczną i  bezpieczeństwo  Państwa dzieci –PAŃSTWO JAKO RODZICE ZAPEWNIAJĄ IM OPIEKĘ TEGO DNIA. Szkoła załatwia jedynie kwestie organizacyjne.

Z dalszymi informacjami dotyczącymi odbioru puszek i identyfikatorów – będę pisać  bezpośrednio do rodziców uczniów, którzy dostarczą wypełnione ankiety.

Z poważaniem,
Anna Kaliszan