Szukaj

X edycja ,,Biegaj z Opel Szpot”

Opel SzpotChcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz sympatyków Szkoły Podstawowej w Zalasewie do wzięcia udziału w pierwszym biegu dziesiątej edycji „Biegaj z Opel Szpot”, który odbędzie się 30 stycznia (sobota) nad poznańską Maltą.

Biuro zlokalizowane przy mecie toru regatowego Malta, czyli obok hangarów, czynne będzie od godziny 9:30, a start, także spod hangarów, nastąpi o godzinie 11:00. Dystans do pokonania – to jedno okrążenie wokół Jeziora Maltańskiego, czyli około 5,3 km.

W ramach ,,Biegaj z Opel Szpot’’ prowadzony będzie ranking szkół. Zasady punktacji są następujące: uczeń szkoły zdobywa w każdym biegu 2 pkt. do rankingu, a osoba towarzysząca (rodzic, rodzeństwo, nauczyciel, znajomi) 1 pkt. za udział w każdym z 9 biegów. Podczas zapisów podajemy szkołę, dla której startujemy. Tradycyjnie trzy najlepsze w rankingu szkoły otrzymają po zakończeniu wszystkich edycji czeki na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 6 000 złotych. Biegi odbywają się przez 9 kolejnych miesięcy, w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału i do zobaczenia na trasie biegu.

Nauczyciel wychowania fizycznego
Maciej Kobyliński