Warsztaty dla Bezpieczeństwa – klasa 6c
11 czerwca klasa 6c odwiedziła (chyba) najbezpieczniejsze miejsce w całej Polsce. Uczniowie wzięli udział w „Warsztatach dla Bezpieczeństwa”, podczas których mogli z bliska zobaczyć, jak pracują służby odpowiedzialne za nasze zdrowie i życie. Na miejscu czekały na nich różne formacje – policja, straż pożarna, inspekcja transportu drogowego, ratownicy medyczni oraz wiele innych zespołów, które każdego […]
Warsztaty dla Bezpieczeństwa – klasa 6c Dowiedz się więcej »









